ВВК-56 (ОУ-80) ПОЖТЕХНІКА ✔

Вуглекислотний вогнегасник ВВК-1,4 (ОУ-2)

ВВК-56 (ОУ-80)

Пересувний вуглекислотний вогнегасник ВВК-56 (ОУ-80) призначений для гасіння рідких і газоообразних речовин (клас В , С). Заправлений вуглекислотою, яка не залишає забруднюючих речовин на об'єкті гасіння. Рекомендуються для гасіння електроустановок з напругою до 1000В, комп'ютерів, а також пожеж на транспорті, житлових і виробничих приміщеннях. Вимагає перезарядки один раз на п'ять років, а також контрольне зважування - один раз на рік для усунення витоків.

Вуглекислотні вогнегасники заборонено встановлювати поблизу нагрівальних приладів і під впливом прямих сонячних променів. Вогнегасники, що не пройшли контрольного зважування або з вичерпаним терміном придатності необхідно перезарядити.

Вогнегасник ВВК-56 (ОУ-80) не призначений для гасіння пожеж класу А (горіння твердих речовин), підкласу В2 (горіння рідких речовин розчинних у воді), класу D (горіння металів), а також гасіння загорянь речовин, горіння яких може відбуватися без доступу повітря (бавовна, піроксилін, нітроклітковини і т. д.).

Вуглекислотний вогнегасник ВВК-56 (ОУ-80) українського виробництва, сертифікований, до кожного вогнегаснику додається паспорт-інструкція.

Технічні характеристики:
Місткість корпусу, л - 2x40 ± 8
Маса вогнегасної речовини, кг - 56 ± 2,8
Вогнегасна здатність по гасінню модельного вогнища пожежі класу, В - 144В
Робочий тиск в корпусі вогнегасника (розрахункове) при температурі 50°С, МПа - 15
Габаритні розміри, мм, не більше:
Ширина - 750
Висота - 800
Довжина - 1900 ± 10
Діаметр корпусу - 219 ± 3,3
Маса вогнегасника повна, кг, не більше - 240
Призначений термін служби, років - 10 років

В наявності на складі

При покупці від 10 одиниць - знижка 10%!